Ubytování v Pathum Thani

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Pathum Thani. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Pathum Thani, kde najdeme města Thanya Buri, Ban Bang Phun, Ban Khlong Song, Ban Khlong Nung a Thanyaburi.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Tinidee Hotel@Bangkok Golf Club StarStarStarStar

Foto: Tinidee Hotel@Bangkok Golf Club
Pokojů: 128
Hodnocení hostů
82 %

Located in Pathum Thani, on the outskirts of Bangkok, Tinidee Hotel@Bangkok Golf Club offers air-conditioned accommodation near two golf courses. The rooms come with cable TV, a seating area and refrigerator. The private bathroom features a bath, shower a

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby1500 - 1500 THB za noc
Pokoj s manželskou postelí velikosti Queen
osoby2500 - 2500 THB za noc
Pokoj s manželskou postelí velikosti King
osoby4000 - 4000 THB za noc

Hotely v okolí Pathum Thani

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Pathum Thani jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Pathum Thani. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Pathum Thani.


2. Dhabkwan Resort StarStarStarStar

Foto: Dhabkwan Resort
Lokalita: Nonthaburi
Vzdálenost: 9.0 km
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
80 %

Surrounded by tropical gardens, the Thai-style villas at Dhabkwan Resort and Spa are built along a large pond. The property offers a restaurant and free WiFi. Made of teak wood from Northern Thailand, each air-conditioned villa has a balcony or patio, and

Pokoje

Vila s 1 ložnicí
osoby3350 - 3350 THB za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: